Відгук про нашу співпрацю з магазином Tovarik

  • 08 мая 2015 в 17:57:05
 

Купити подарунок дитині, купити подарунки в дитячий садок, купити подарунки в дитсадок, купити подарунки недорого, подарунок дитині недорого, купити ручку для дитини, ручка яка світиться

Я – мама, а також член батьківського комітету в дитячому садочку. Якось в інтернеті бачила оголошення, що магазин Товарік на гарних умовах працює з представниками батьківських комітетів. Я звернулась до магазину дізнатись умови, оскільки ми з батьками хотіли діткам групи придбати якісь недорогі подарунки по закінченню року. У них буде свято у травні – і потім дітки підуть на літні канікули. Ми кожного року їм даруємо якісь символічні подарунки – книжечки, розмальовки, пазли.

Коли подзвонила на Товарік і сказала, що представляю батьківський комітет, то дуже зраділа запропонованим умовам співпраці. Магазин надає для таких закупок 15% знижки. Ці 15% магазин може надати у вигляді знижки або перераховує гроші на банківську картку представника батьківського комітету. Тобто ви самі обираєте форму співпраці – і на таких покупках ви можете гарно заробити.

От такі чудові ручки-ліхтарки ми замовили для діток групи. Це ручки, які дуже гарно і яскраво світяться, коли ними пишуть. Дітки вже через рік підуть до школи, тож такі диво-ручки їм дуже допоможуть літом полюбити повчитись писати чи малювати.

Купити подарунок дитині, купити подарунки в дитячий садок, купити подарунки в дитсадок, купити подарунки недорого, подарунок дитині недорого, купити ручку для дитини, ручка яка світиться

Ми взяли ручки трьох видів – на них різні написи. Для дівчаток взяли ручки з написами «Принцеса» та «Ангелочек», хлопчикам – «Моя ручка». Самі ручки яскраві, привабливі для діток. Для дівчаток це рожеві та фіолетові кольори, як і годиться маленьким принцесам. Ручки хлопчикам – жовтого кольору. На ручках є гарні мотузки, завдяки таким шнурочкам дитина не загубить свою ручку. Можна повісити її на шию чи обкрутити на руку.

Дуже задоволені такими гарними цінами і знижками. І дуже оперативною відправкою товарів. Будемо звертатись ще. Щиро вдячні! Успіхів такому чудовому магазину!

Автор відгуку: Мар’яна Кньовець, м. Чернігів


Если вы купили товар в нашем магазине и хотите написать свой отзыв – присылайте свои тексты, фото или видео по адресу info@tovarik.com.ua с пометкой «Отзыв покупателя». Тексты должны быть написаны лично вами, также вы должны сделать свои фото или видео. Напоминаем, что за каждый обзор товара с текстом и фото наши покупатели получают 200 бонусных баллов, а за каждый присланный отзыв о товаре с текстом и видео – 500 бонусных баллов! Количество отзывов, написанных одним покупателем, не ограничено! Все бонусные баллы можно собирать и менять на товары в нашем интернет-магазине. Детально о бонусных баллах можно прочесть здесь.

 

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены