Відгук про набір засобів від лупи

  • 07 апреля 2015 в 21:06:27
 

Купити шампунь від лупи, паста від лупи, ефективний шампунь від лупи, купити косметику від лупи, шампунь для профілактики лупи, шампунь для лікування лупи

В магазині Товарік десь півроку тому я придбала цей набір косметики від лупи українського виробника. Написати відгук про ці засоби вирішила тільки зараз, коли протестила їх на собі і можу поділитись з вами своїми враженнями і результатами.

Отже, до набору для волосся входить 3 засоби. Це паста від лупи і 2 шампуні. Чому 2? Тому що перший – це для лікування лупи, коли у вас очевидна проблема, яку потрібно вирішувати прямо зараз. А от другий шампунь – це профілактичний. Він називається нейтральним, він більшого об’єму (150 мл). До кожного засобу іде ретельна інструкція, все зрозуміло, як потрібно використовувати засоби. Я розповім, як я їх застосовувала і чи допомогли мені ці засоби.

Коли я купувала набір, то у мене була дуже жахлива ситуація. Лупа була вже цілими острівцями по всій шкірі голови. Дуже багато у скронях і ще багато позаду. Я пробувала чимало засобів проти лупи – і народні, і відомі розрекламовані шампуні (наприклад, «Хеден Шолдерс»). Це гроші, викинуті на вітер. Мені допомогло декілька народних рецептів – домашні маски від лупи, знайдені в інтернеті. Але лупа повністю не зникла. Лише зменшилась і також волосся почало псуватись від цих масок, ставало дуже сухим, його майже неможливо було нормально розчісати.

Я почала свій курс лікування з понеділка. Вранці намазала ретельно всю шкіру голови пастою від лупи. Зачекала 10 хвилин – і помила волосся шампунем від лупи з набору. Волосся у мене середньої довжини, тому я мию його практичного кожного дня. Цю ж процедуру я повторила у вівторок, середу, п’ятницю і неділю. В понеділок через тиждень я була шокована – лупи не було взагалі! Я відразу перестала користуватись пастою і почала застосовувати нейтральний шампунь. Лупа ще через тиждень трошки з’явилась знову. Тому я подумала, що курс лікування не завершений. І вирішила, що використаю повністю тюбик пасти (це 75 мл) і весь шампунь від лупи (100 мл). Навіть якщо лупа не з’являється – варто дуже ретельно пройти курс лікування.

Купити шампунь від лупи, паста від лупи, ефективний шампунь від лупи, купити косметику від лупи, шампунь для профілактики лупи, шампунь для лікування лупи

Пасти і шампуня мені вистачило на 3 тижні. І тільки потім я знову повернулась до нейтрального шампуня. Він профілактичний, тобто підтримуючий. Використовувати пасту вже не потрібно, достатньо лише цього нейтрального шампуня і його мені вистачило ще на місяць. Потім я перейшла на звичайний зволожуючий шампунь для сухого волосся, куплений в супермаркеті. Користувалась ним 2 місяці. Тобто після курсу лікування ви обираєте той шампунь, який підходить вам за типом волосся.

Можу з впевненістю сказати, що цілі 3 місяці мене не турбувала лупа взагалі. Зараз, після зими, помітила, що є поодинокі місця. Знову почну їх мазати пастою, пройду курс – і проблема вирішена. Тобто хочу зауважити, що цим набором засобів потрібно користуватись курсами. Якщо у вас є схильність до появи лупи, то від неї неможливо позбутись назавжди. Отже, вам потрібно знайти такі засоби, які ви будете використовувати періодично і постійно! Наприклад, 2-3 рази в рік. Орієнтуйтесь по своєму стану шкіри голови і заздалегідь починайте курс лікування, аби попередити появу проблеми. Бо це завжди простіше, ніж її вирішувати вже в запущеному стані. Разом з лупою після використання пасти зникає і зуд шкіри голови, що також дуже важливо. Я задоволена цими засобами, дуже прийнятна ціна з такими гарним результатом. Перевірила на собі і раджу вам.

Автор відгуку: Марія К.


________________________________________________
 

Если вы купили товар в нашем магазине и хотите написать свой отзыв – присылайте свои тексты, фото или видео по адресу info@tovarik.com.ua с пометкой «Отзыв покупателя». Тексты должны быть написаны лично вами, также вы должны сделать свои фото или видео. Напоминаем, что за каждый обзор товара с текстом и фото наши покупатели получают 200 бонусных баллов, а за каждый присланный отзыв о товаре с текстом и видео – 500 бонусных баллов! Количество отзывов, написанных одним покупателем, не ограничено! Все бонусные баллы можно собирать и менять на товары в нашем интернет-магазине. Детально о бонусных баллах можно прочесть здесь.

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены