Що подарувати вчителю-чоловіку

  • 12 февраля 2016 в 15:01:42
  • Просмотров: 2104
 

Подарункові набори оптом, Купити подарунки недорого, подарунки з українською символікою, що подарувати вчителю, купити подарунок класному керівнику, сувенірна ручка для вчителяВибір подарунків для вчителів завжди непростий, адже потрібно дотримуватись певних правил такту при виборі презентів для педагогів. І якщо з жінками-вчителями все більш-менш зрозуміло, то у випадку вибору подарунка для вчителя-чоловіка неважко і розгубитись. Пропонуємо підбірку оригінальних та корисних подарунків.

Подарункові чашки
Завжди вдалий та дуже практичний подарунок. Подарункова кружка буде з гордістю стояти на столі вчителя в учительскій, або ж це корисний подарунок для дому. Обирайте оригінальні подарункові чашки – з гарними фразами-привітаннями, патріотичними малюнками, кумедними (якщо вчитель має гарне почуття гумору). Також можна обрати чашку із зображенням, що тематично пов’язано з предметом, який веде вчитель: наприклад, чашка з Тарасом Шевченком – для історика чи вчителя мови і літератури.

Записник чи книга
Канцелярія – це завжди необхідний подарунок для вчителя. Ви можете подарувати якісний презентабельний записник, наприклад, в обкладинці у вигляді вишиванки або з тематичною обкладинкою: з картою світу чи України – для географа, з формулами – для математика тощо. Якщо ви знаєте, що вчитель полюбляє твори якогось автора чи твори конкретної тематики, то можете обрати для педагога книгу в подарунок. Також гарним презентом буде яскрава енциклопедія з ілюстраціями.

Подарункові ручки
Знову ж таки, дуже необхідний подарунок для будь-якого педагога. Але щоб подарунок не виглядав банально, обирайте сувенірні ручки. Вони часто запаковані в подарункові коробочки, також мають якісь написи, побажання. Наприклад, можна купити ручку з написом для вчителя.

Настільні ігри
Це дуже вдалий та оригінальний подарунок для вчителів-чоловіків, які ведуть точні науки. Наприклад, математику, фізику чи хіміку дуже сподобаються інтелектуальні ігри: ви можете купити «Монополію», гру «Капіталіст». Для вчителя мови та літератури до душі буде гра «Ерудит». А от для історика дуже підійде козацьке лото.

Подарунок для класного керівника
Якщо ваш класний керівник - чоловік, то дарувати потрібно більш "солідний" та презентабельний подарунок. Наприклад, чоловіча вишиванка або подарунок для патріота.

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены