Що подарувати українці: 5 вдалих ідей

  • 05 августа 2015 в 22:46:45
  • Просмотров: 1658
 

Подарунки з українською символікою, купити подарунок для патріота, подарунки з українською тематикою, купити подарунок на новий рік недорого, купити подарунок дружині, купити подарунок мамі, подарунки оптом, подарункові набори недорогоУкраїнки – гарні, працьовиті, щирі, веселі, а також чудові господині. І всі ці найкращі риси україночок варто підкреслити, вибираючи подарунок. І не важливо, для українки якого віку він буде, а також в честь якого свята. Інтернет-магазин Tovarik.com.ua пропонує перелік оригінальних ідей подарунків для дружини, сестри, мами, тещі чи свекрухи, подруги, похресниці, колеги на Новий рік, 8 Березня, День народження та інші свята. Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати готові подарункові набори - для жінок та дівчаток різного віку.

Ідея 1. Класичний подарунок
Звичайно ж, йдеться про вишиванку. Це перше, що приходить на думку в якості вибору гарного, добротного подарунка для жінки, дівчини чи дівчинки. При чому вишиванка – подарунок універсальний. Ви можете купити футболку з вишивкою, яка коштує недорого, або ж презентувати розкішну жіночу вишиванку з деталізованими, яскравими візерунками.

Ідея 2. Практичний варіант
Продовжуючи тему вишиванки, можна обрати не класичну вишиту блузу чи сорочку, а більш практичний, корисний подарунок на кожен день. Особливо, якщо ваша кохана чи мама – чудова господиня, яка любить проводити час на кухні. Ви можете обрати готовий подарунковий набір в українському стилі, з вишитими візерунками – наприклад, вишитий кухонний фартух та прихватку.

Ідея 3. Прикраси
Яка жінка не любить прикраси? Але вам не обов’язково вибирати на подарунок дорогі ювелірні речі. Ви можете віддати перевагу модній якісній біжутерії – прикрасах з українською символікою та візерунками. Також можна підібрати гарні й стильні аксесуари в українському стилі - гаманці, косметички

Ідея 4. Майстер-клас
Чимало жінок любить самовдосконалюватись, розвиватись. Тому, напевно, їй буде цікаво відвідати якийсь незвичний майстер-клас на українську тематику, освоїти для себе нові навики. Наприклад, подарувати майстер-клас з гончарного мистецтва, розмальовування писанок чи кулінарний майстер-клас з оригінальної української кухні.

Ідея 5. Мандрівка
Відвідувати цікаві місця можна і в межах рідної України. Це недорого, а побачити можна справді багато цікавого. Ви можете подарувати міні-подорож, наприклад, на уікенд в якесь визначне, гарне місце – Хортиця, Львів, Переяслав-Хмельницький. До речі, останнє місто славиться найбільшою кількістю музеїв в Україні – лиш в одному Переяславі їх понад 25. Є серед них і дуже оригінальні, рідкісні – наприклад, музей вишиванок.

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены