Що подарувати хрещеникам на Великдень

  • 27 февраля 2016 в 22:43:01
  • Просмотров: 3713
 

Подарункові набори оптом, Купити подарунки недорого, купити подарунок хрещенику, подарунки хрещеника, купити подарунок для хрещениці, купити подарунок на великденьВручати подарунки похресникам – давня пасхальна традиція. Вважається, що на Великдень не можна дарувати гроші, оскільки подарунки повинні бути або символічними (в дусі та тематиці свята), або корисними, нематеріальними. З цієї ж причини не можна дарувати нічого дорогого, гаджетів тощо. Які ж подарунки будуть доречними та вдалими на Великдень?

Подарункові чашки
Виберіть хрещениці або хрещенику гарну сувенірну кружку, наприклад, з українською символікою. Це подарунок і недорогий, і точно корисний. Якщо додати до чашки плитку шоколаду чи пасхальне печиво, то вийде дуже вдалий повноцінний подаруночок.

Недорогі корисні іграшки
Не варто на Великдень купувати ляльку чи машинку – подарунки повинні бути приємними, але недорогими. Для дітей можна вибрати пазли та настільні ігри.

Набори для творчості
Дітей потрібно привчати до роботи змалечку, розвивати їхні творчі здібності. Особливо вдалими будуть такі набори для творчості для дівчаток, у яких є свої хобі – можна вибрати набори, завдяки яким дівчинка сама сплете браслет чи іншу прикрасу, сумочку своїми руками.

Шкільна канцелярія
Для школярів завжди актуальний і потрібний подарунок. Можете вибрати яскраві та якісні набори зошитів, шкільний пенал, а також товари для творчості на уроки малювання і праці (пластилін, фарба, альбом для малювання).

Книжки
Завдання хрещених батьків – приймати участь у розвитку дитини, давати правильні настанови та життєві поради. Тому книжка – гарний подарунок хрещеникам. Ви можете вибрати гарно проілюстровану дитячу енциклопедію. На Великдень також можна подарувати дитячу Біблію.

Вишиванка
Якщо в вашого похресника ще немає дитячої вишиванки в гардеробі, то саме час подарувати цей одяг. Вибирати можна й недорогі сезонні варіанти, наприклад, футболку-вишиванку.

Подарунковий набір
А це готовий варіант оригінального подарунка для дітей різного віку. Наш інтернет-магазин пропонує подарункові набори різної тематики та різної вартості, для хлопчиків та дівчат – від немовляти до підлітків. Всі подарунки гарно запаковані, продаються у презентабельних яскравих коробках.

Стильні аксесуари
Дівчаткам від 3 до 12 років особливо сподобаються модні гаманці, косметички. Для хлопчиків та дівчаток можна підібрати яскраві дитячі сумки з різною тематикою. 

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены