Недорогі подарунки для колег: оригінальні ідеї

  • 17 августа 2015 в 20:20:25
  • Просмотров: 3726
 

Купити подарунки недорого, Подарункові набори оптом, купити подарунки колегам, купити подарунок на новий рік, купити недорогий подарунок колезі, подарунки по низьким цінам, купити подарунок на 8 березня, купити подарунок керівникуПротягом року є чимало свят, коли виникає необхідність привітати колег з роботи. Новий рік, 8 березня, День Незалежності, професійні свята та Дні народження – все це дні, коли потрібно не обділити увагою своїх колег. Проте дорогі подарунки для всіх не купиш, а вибирати зовсім банальні не хочеться.

Ми підкажемо, які модна купити подарунки недорого, але при цьому приємно здивувати колег в офісі. Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати готові подарункові набори - колег, друзів, рідних, дітей до різних свят.

Біжутерія
Це завжди дуже вдалий варіант подарунків для жіночого колективу або в честь жіночих свят. Можна знайти недорогу, але стильну біжутерію. Наприклад, в українському стилі. Також вдалими подарунками буде біжутерія із зображенням знаків зодіаків. Так ви зможете купити подарунки одночасно для всіх жінок в колективі, але при цьому підійти до вибору подарунків в індивідуальному порядку. Вашим колегам буде приємно, що ви знаєте дату їхнього народження і правильно обрали знак зодіаку. Доповнити такий подарунок можна і дизайнерськими привітальними листівками.

Оригінальна канцелярія
Без канцелярії не обійтись в жодному офісі. Але на подарунок колегам варто обирати оригінальні, сувенірні варіанти. Наприклад, купити сувенірні ручки з написами – «Босс», «Суперколега», «Найкращий друг» тощо. Якщо хочете пожартувати, то можна вручити і ручки в дитячому стилі – ті, що святяться під час письма. Такі ручки-ліхтарики ще часто прикрашені символічними написами – «Ангелочек», «Принцеса»… Можна добрати ручки колегам відповідно до їхніх рис характеру.

Індивідуальний підхід
У якості подарунків на Новий рік особливо вдалою ідеєю буде створення власного календаря на весь наступний рік. От тільки прикрашати календар повинні фото працівників колективу. Ще краще – влаштувати тематичну фотосесію і дозволити колегам трішки пожартувати в різних образах. Такий календар можна вручити начальнику. Також надрукувати різні формати – настінний календар, кишенькові календарики, міні-блокноти. Кожен з працівників буде мати корисні офісні речі зі своїм зображенням та фото колег.

Подарункові чашки
Чашки завжди були ходовим варіантом подарунків для колег. Але ви можете замовити чашки, на яких будуть надруковані імена (або прізвиська) працівників офісу. Так, у кожного з ваших колег з’явиться персональна офісна чашка.

 

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены