7 ідей, що подарувати вчителю

  • 18 апреля 2015 в 21:54:37
  • Просмотров: 66371
 

подарунки з українською символік,подарунок класному керівнику,купити подарунок на 8 березня,купити подарунок вчительці,що подарувати вчителю,сувенірна ручка для вчителів,Подарункові набори оптом,Купити подарунки недорого,ручка з написами

Привітати своїх вчителів, класного керівника чи першу вчительку можна не лише на свята – 8 Березня, Новий рік, День народження, 1 вересня, останній дзвоник, випускний. Навіть після закінчення школи ми багатьма своїми життєвими успіхами повинні завдячувати вчителям. Які подарунки можна купити вчителям? Адже подарунки повинні бути доречними і тактичними. Ми дамо декілька порад.

Ідея 1. Хвалебний сувенір
Ви можете вручити подарунок, який буде засвідчувати про велику пошану і вдячність педагогу. Це може бути недорогий подарунок – якась дрібниця, сувенір, але з глибоким символізмом. Наприклад, сувенірна ручка з написом «Найкращий вчитель». Вашому класному керівнику чи першій вчительці буде приємно почути подібні слова на свою адресу. В нашому інтернет-магазині представлені подарункові чашки для вчителів з написами для класного керівники, для вчителя фізики, хімії, історії, української мови та літератури та вчителів інших шкільних предметів. 

Ідея 2. Косметичний набір
Більшість вчителів, звичайно ж, жінки. Тому ви можете підібрати універсальний подарунковий набір, наприклад, косметичний. Зазвичай такі набори зібрані за віковою групою, наприклад, набір для жінки від 30 до 35 років, від 35 до 40 років тощо. Також це можуть бути універсальні набори для догляду за волоссям, спа-набори. Вони виглядають завжди гарно и презентабельно, а для будь-якої жінки напрочуд корисні і необхідні. Подарункові косметичні набори взагалі – ідеальний варіант подарунку вчительці на 8 Березня. Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати готові подарункові набори.

Ідея 3. Тематичний подарунок
В цьому випадку можна вдало обіграти предмет, який викладає вчитель. Наприклад, вчителю географії можна подарувати оригінальний сувенір, привезений з іншої країни. Вчительці з українською мови та літератури підійде раритетне чи лімітоване видання творів українського автора, вчителю історії можна вручити стратегічну настільну гру чи стильну футболку із зображенням Тараса Шевченка, козаків, вчителю математики – багатофункціональний калькулятор з оригінальним сучасним дизайном. Фантазуйте!

Ідея 4. Гаманець
Подарунок для вчителя - той випадок, коли дарувати грші недоречно та неетично. Тому можна подарувати гаманець - стильний і якісний аксесуар для збережння та примноження грошей! 

Ідея 5. Подарунковий сертифікат
Як відомо, дарувати гроші вчителю – це не зовсім коректно. Але що робити, якщо ви зовсім не уявляєте, чим можна догодити педагогу? Вручіть подарунковий сертифікат, наприклад, в магазин канцелярії, книжковий магазин, також можна в магазин косметики та парфюмерії. Тоді ви будете впевнені на сто відсотків, що людина гарантовано вибере собі потрібну річ.

Ідея 6. Канцелярія
Важко уявити вчителя, якому не потрібна велика кількість канцелярії – від ручок до зошитів. Ви можете вручити вчителю презентабельний записник. Знову ж таки, орієнтуючись на предмет, який викладає вчитель. Наприклад, вибрати записник з обкладинкою у вигляді вишиванки чи географічної карти. Також можна підібрати вчителю великий набір корисної канцелярії – з олівцями, ручками різних кольорів, листами для нотаток, стікерами.

Ідея 7. Фотокнигу
Якщо у вас збереглось чимало фотографій з вчителем, то можна замовити виготовлення персональної фотокниги. Сьогодні виготовляють фотоальбомі з оригінальним дизайном, в гарний обкладинках. В альбомі можуть надрукувати і ваші слова-привітання, звернення до улюбленого вчителя. Це буде приємний спогад-подарунок, в який вкладено емоції, душу.

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены