10 ідей, що подарувати сестрі

  • 22 апреля 2015 в 20:29:26
  • Просмотров: 45013
 

Подарункові набори оптом, Купити подарунки недорого, подарунки з українською символікою, що подарувати сестрі, купити подарунок сестрі, купити подарунок на 8 березня, подарунок для сестри на новий рікПривітати рідну сестру випадає чимало разів протягом року – День народження, Новий рік, 8 березня та інші свята. І кожного разу ви, напевно ж, замислюєтесь, як догодити з подарунком для сестрички. Ми підкажемо 10 ідей, що можна обрати для рідної і близької людини у якості подарунка. Розглянемо різні варіанти подарунків – недорогі і цінні, оригінальні та екстремальні, декоративні та практичні. Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати готові подарункові набори.

Ідея 1. Написи
Іменні подарунки чи подарунки з написами, присвятами, цитатами і афоризмами – це завжди дуже емоційні подарунки. Сестра зрозуміє, що ви обирали подарунок з душею, вкладали в нього особливий зміст. Таким подарунком може бути що-завгодно – чашка з іменем сестри, сувенірна ручка з написом «Найкраща сестра».

Ідея 2. Аксесуари
Важко знайти представницю прекрасної статі, яка б не любила модні аксессуари. Тож сміливо можете обирати на подарунок сестрі гарні гаманці, косметички або ж сумки

Ідея 3. Подарунковий сертифікат
Це практичний і завжди вдалий подарунок. Сертифікат – особливо вдалий варіант подарунка від брата. Якщо сестрички одна одну зрозуміють, то братові дуже важко вгадати з бажаннями сестри. Даруючи сертифікат в магазин одягу, взуття чи косметики, ви чітко будете знати, що вгадали на всі 100. Адже сестра купить саме ті товари, які їй справді необхідні. До того ж, не буде проблем з вибором потрібних розмірів та кольорів, запахів.

Ідея 4. Косметичний набір
Дуже важко вгадати з декоративною косметикою, бо можна вибрати невдалі кольори та відтінки. Але зовсім неважко правильно вибрати набір косметики для догляду за шкірою, волоссям, нігтями, тілом. Зазвичай подарункові косметичні набори вже сформовані за категоріями і призначенням – для 30 років, для дівчаток, для жінок після 45 років, а також можна вибирати серед спа-наборів, засобів для масажу тощо.

Ідея 5. Товари для творчості
Якщо ваша сестра – творча людина, то їй обов’язково порадують подарунки у вигляді матеріалів для творчості, інструментів. Порадитись з вибором якісних товарів можна з консультантами спеціалізованих магазинів.

Ідея 6. Абонемент
Це подарунок дуже схожий на варіант з подарунковим сертифікатом. Проте абонементи, як правило, надаються на конкретні послуги. Тож ви можете вирішити, що найбільше сподобається вашій сестрі – походити на йогу, в тренажерний зал чи танці. Також це може бути абонемент на екстремальний вид розваг – курси з дайвінгу, автокурси.

Ідея 7. Футболка з принтом
Це дуже гарна ідея персонального подарунка. Ви можете надрукувати фото сестри чи ваше спільне зображення на футболці. Універсальний і практичний подарунок, але така футболка буде лише в єдиному екземплярі – у вашої сестри!  

Ідея 8. Парний подарунок
Підкреслити свою любов, спорідненість, прив’язаність до сестри можна за допомогою парних подарунків. Тобто це речі чи предмети, які будуть однаковими – і у вас, і у неї. Зазвичай такий подарунок ще й збирається в єдине ціле. Наприклад, два кулона, які разом утворюють сферу. Або дві чашки, які разом складаються в якийсь малюнок, символ. Також можна просто купити дві однакові стильні речі і домовлятись інколи одягати в один день.

Ідея 9. Професійний подарунок
Це може бути корисний подарунок, пов’язаний з професійною діяльністю сестри. Наприклад, для вчителя можна вибрати рідкісну енциклопедію, для лікаря – стильний робочий халат, для кондитера – набір формочок.

Ідея 10. Дивуйте кількістю
Інколи потрібно балувати наших близьких. Тому подарунки можуть бути просто кумедними, а вражати варто кількістю. Наприклад, подаруйте сестрі відро чупа-чупсів, 100 лотерейних білетів, 20 пар різнокольорових шкарпеток чи щось в цьому стилі. Ваш подарунок точно буде оригінальним та непередбачуваним!

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены