Переможці конкурсу дитячих малюнків на Tovarik.com.ua

  • 11 августа 2015 в 06:25:35
 

Дитячі товари за низькими цінами, магазин дитячих товарі, дитячі товари недорого, товари для творчості, товари для малювання

Наш інтернет-магазин товарів для всієї сім’ї Tovarik.com.ua проводив конкурс дитячих малюнків. Дякуємо всім за участь! Сьогодні ми підводимо підсумки і вручаємо призи.

Отже, вітаємо маленьких переможців нашого конкурсу:

Ангеліна Полулях (8 років, м. Суми) отримує набір з 2 дитячих колготок Conte + фетровий фірмовий дитячий клатч-косметичка Milka з блокнотиком та плиткою шоколаду Milka всередині + купон на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua + безкоштовну доставку товару разом з призами.

Яна Саламащак (10 років, м. Калуш) отримує набір з 2 дитячих колготок Conte + фетровий фірмовий дитячий клатч-косметичка Milka з блокнотиком та плиткою шоколаду Milka всередині + купон на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua + безкоштовну доставку товару разом з призами.

Марія Хоменко (5 років, м. Канів) отримує набір з 2 дитячих колготок Conte + купон на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua + безкоштовну доставку товару разом з призами.

Катя Симчак (4 роки, м. Яготин) отримує набір з 2 дитячих колготок Conte + купон на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua + безкоштовну доставку товару разом з призами.

Владислава Самойлова (3 роки, с. Підгайці) отримує набір з 2 дитячих колготок Conte + купон на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua + безкоштовну доставку товару разом з призами.

Валюшка Коновалов (4 роки, м. Хмельницький) отримує набір шоколаду (4 шоколадні плитки різних видів) + купон на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua + безкоштовну доставку товару разом з призами.

Богдан Гнатенко (8 років, м. Рівне) отримує набір шоколаду (3 шоколадні плитки різних видів) + дитячу ручку-ліхтарик з написом «Моя ручка» + купон на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua + безкоштовну доставку товару разом з призами.

Марина Тарасюк (9 років, м. Рівне) отримує будь-яку дитячу футболку на вибір переможця (переможець має право обрати будь-яку модель та розмір) + купон на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua + безкоштовну доставку товару разом з призами.

Решта учасників конкурсу дитячих малюнків отримують купони на 20%-знижку на будь-які товари в Інтернет-магазині Tovarik.com.ua

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены