Що подарувати вчителю з історії

  • 11 января 2018 в 15:45:08
 

Купити подарунок вчителю, купити подарунок педагогу, купити чашку для вчителя, купити подарунок на випускний, купити подарунок на день вчителя, купити подарунок класному керівнику, купити подарунок вчителю історії, купити подарунок вчителю з історії україниНе знаєте, який оригінальний та пам’ятний подарунок купити вчителю історії на випускний або Останній дзвоник, на День вчителя або свято 1 Вересня? Підбірку подарунків для педагога представляє наш інтернет-магазин.

Чашка для вчителя
Кружки традиційно вважаються найвдалішим та найуніверсальнішим подарунком. У нашому інтернет-магазині представлені найрізноманітніші варіанти чашок на подарунок учителям. Ви можете вибрати універсальну чашку з написом «Найкращий вчитель у світі» або підібрати тематичну кружку для вчителя конкретного предмета – історії, фізики, хімії тощо. Також для учителя з історії України вдалою на вибір буде патріотична чашка з українською символікою або чашка з написом «Справжній козак».

Ручка для вчителя з написом
Сувенірна ручка – ще один чудовий варіант презенту педагогові будь-якого віку. Ви можете бути впевнені, що ваш подарунок буде дійсно корисним та пам’ятним для вчителя. Напис на ручці буде вашим проявом поваги, вдячності.

Подарунковий набір для вчителя
Наш інтернет-магазин представляє варіанти готових подарункових наборів. Це універсальні та презентабельні набори, які виглядають дуже гарно. Такий набір можна подарувати класному керівнику, вчителю будь-якого предмета.

Подарунковий набір для патріота
Для вчителя-чоловіка, який викладає історію України, особливо доречним буде подарунковий набір для патріота. Набір оригінальний та корисний!

Записники
Важко уявити роботу будь-якого педагога без щоденних записів. Тому якісний записник, блокнот – ідеальний подарунок для педагога до будь-якого свята. У нашому магазині представлені різноманітні записники, які якісно виконані та відрізняються оригінальним дизайном.

Тематичні настільні ігри
Настільна гра на історичну або українську тематику – дуже незвичний, але корисний подарунок для вчителя-історика. Чудово підійдуть на подарунок такі ігри, як «Козацьке лото», «Вікторина Україна», пазл «Україна», «Монополія. Україна» тощо.

Вдалого вибору!

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.4 (Commercial) (opencartadmin.com)

 
© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены