Що подарувати вчителю з історії

  • 11 января 2018 в 15:45:08
  • Просмотров: 338
 

Купити подарунок вчителю, купити подарунок педагогу, купити чашку для вчителя, купити подарунок на випускний, купити подарунок на день вчителя, купити подарунок класному керівнику, купити подарунок вчителю історії, купити подарунок вчителю з історії україниНе знаєте, який оригінальний та пам’ятний подарунок купити вчителю історії на випускний або Останній дзвоник, на День вчителя або свято 1 Вересня? Підбірку подарунків для педагога представляє наш інтернет-магазин.

Чашка для вчителя
Кружки традиційно вважаються найвдалішим та найуніверсальнішим подарунком. У нашому інтернет-магазині представлені найрізноманітніші варіанти чашок на подарунок учителям. Ви можете вибрати універсальну чашку з написом «Найкращий вчитель у світі» або підібрати тематичну кружку для вчителя конкретного предмета – історії, фізики, хімії тощо. Також для учителя з історії України вдалою на вибір буде патріотична чашка з українською символікою або чашка з написом «Справжній козак».

Ручка для вчителя з написом
Сувенірна ручка – ще один чудовий варіант презенту педагогові будь-якого віку. Ви можете бути впевнені, що ваш подарунок буде дійсно корисним та пам’ятним для вчителя. Напис на ручці буде вашим проявом поваги, вдячності.

Подарунковий набір для вчителя
Наш інтернет-магазин представляє варіанти готових подарункових наборів. Це універсальні та презентабельні набори, які виглядають дуже гарно. Такий набір можна подарувати класному керівнику, вчителю будь-якого предмета.

Подарунковий набір для патріота
Для вчителя-чоловіка, який викладає історію України, особливо доречним буде подарунковий набір для патріота. Набір оригінальний та корисний!

Записники
Важко уявити роботу будь-якого педагога без щоденних записів. Тому якісний записник, блокнот – ідеальний подарунок для педагога до будь-якого свята. У нашому магазині представлені різноманітні записники, які якісно виконані та відрізняються оригінальним дизайном.

Тематичні настільні ігри
Настільна гра на історичну або українську тематику – дуже незвичний, але корисний подарунок для вчителя-історика. Чудово підійдуть на подарунок такі ігри, як «Козацьке лото», «Вікторина Україна», пазл «Україна», «Монополія. Україна» тощо.

Вдалого вибору!

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены