Що подарувати класному керівнику

  • 10 апреля 2018 в 10:39:10
  • Просмотров: 185
 

Купити подарунок учителю, подарунки вчителям недорого, купити подарунок класному керівнику, купити подарунок для класного керівника, купити подарунок учителю на випускний, купити чашку для вчителя, купити подарунок учителю від випускникаУ нашому інтернет-магазині ви можете підібрати оригінальні, пам’ятні подарунки для вчителів різних предметів, у тому числі й для класного керівника.

Чашка для вчителя
Універсальний подарунок педагогу на День вчителя, випускний, 1 Вересня. У нашому магазині представлена оригінальна пам’ятна серія подарункових кружок – з написами для вчителів з різних шкільних предметів. Також є подарункова чашка для класного керівника.

Ручка з написом
Корисний та символічний подарунок для педагога. Ручка з пам’ятним написом підходить для класного керівника будь-якого віку, для педагога-жінки або чоловіка. Вашим подарунком педагог зможе користуватися на роботі не один рік.

Подарунковий набір
Це оригінальний та вдалий особистий подарунок для класного керівника. Подарунковий набір учителю – це готовий варіант подарунка, який виглядає дуже презентабельно, у ньому зібрані корисні та якісні презенти для вчителя.

Подарунковий блокнот
Для педагога завжди вдалим та практичним подарунком є подарунковий блокнот. Підберіть педагогу оригінальний записник, яким класний керівник буде користуватися щодня на своїй роботі. Блокнот – це пам’ятний та незамінний презент класному керівнику.

Кухонний набір
Напевно, ви знаєте про улюблені захоплення вашого класного керівника. І якщо вам педагог любить готувати, то гарний кухонний набір – ідеальний подарунок учителю.

Жіночий аксесуар
Жінці-педагогу буде приємно отримати в якості подарунка гарний жіночий аксесуар. Це може бути косметичка, пенал для канцелярії, гаманець або сумка для роботи. Усі ці товари відмінної якості ви можете купити в нашому інтернет-магазині.

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены