Що купити на подарунок класному керівнику

  • 03 апреля 2018 в 21:14:47
  • Просмотров: 180
 

Купити подарунок учителю, подарунки вчителям недорого, купити подарунок класному керівнику, купити подарунок для класного керівника, купити подарунок учителю на випускний, купити чашку для вчителя, купити подарунок учителю від випускникаЯкщо ви хочете вручити подарунок учителю на випускний, Останній дзвоник, День учителя та інші шкільні свята, то презент повинен бути корисним і душевним. Особливо, якщо подарунок ви обираєте для класного керівника.

Наш інтернет-магазин підготував підбірку подарунків для вчителя.

Чашка для класного керівника
Кружка, як завжди, є дуже універсальним і практичним подарунком. Чашка підійде вчителю будь-яког овіку, таким подарунком можна користуватися багато років. Чашка – недорогий і пам’ятний подарунок, адже в нашому магазині ви можете купити кружку з написом для класного керівника. Також представлені найрізноманітніші чашки з написами для вчителів різних предметів (фізики, хімії, математики, української мови та літератури тощо).

Ручка з написом
Ще один вдалий та завжди корисний презент учителю – це канцелярія. Ручка з пам’ятним написом для вчителя буде корисною річчю в роботі педагога не один рік.

Подарунковий набір
Представляємо готові подарункові набори різної тематики та призначення. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати готовий подарунок для вчителя.

Гаманець або косметичка
Враховуючи смаки вашого класного керівника, можна на подарунок підібрати оригінальний та гарний жіночий аксесуар, наприклад, гаманець або косметичку. Чудовим і дуже корисним подарунком буде містка стримана жіноча сумка, із якою педагогу буде зручно ходити на роботу.

Кухонний набір
Ви знаєте, що ваш класний керівник любить готувати? Тоді сміливо даруйте кухонний набір у вигляді вишитого фартуха та прихваток.  

Записник
Робити записи та помітки – важлива частина в роботі будь-якого педагога. Подаруйте своєму класному керівнику гарний блокнот.

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены