Купити подарунок учителю на шкільний випускний

  • 14 апреля 2018 в 15:32:15
  • Просмотров: 178
 

Купити подарунок учителю, подарунки вчителям недорого, купити подарунок класному керівнику, купити подарунок для класного керівника, купити подарунок учителю на випускний, купити чашку для вчителя, купити подарунок учителю від випускникаНе знаєте, який презент вибрати вчителям, класному керівнику, першому вчителю на шкільний випускний? Підбірку товарів пропонує наш інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Кружки для учителів
Підібрати в нашому магазині модна найрізноманітніші варіанти. Це гарні та якісні чашки з пам’ятними написами для вчителів з різних предметів, а також для класних керівників.

Ручка з написом
Ще один пам’ятний та практичний подарунок педагогу на кожен день. Чудовий сувенір для роботи. Ручка з написом «Найкращий вчитель» буде вдалим та пам’ятним подарунком на випускний.

Подарунковий набір
Це готовий подарунок для педагога. Оригінальний корисний подарунок у презентабельній коробці. Презент, який здивує та сподобається будь-якому вчителю.

Блокнот
Відмінний та завжди універсальний подарунок для вчителя, корисний у його роботі. Якщо підібрати записник з тематичною обкладинкою, то ви зможете вгадати із тематикою шкільного предмета, який викладає той чи інший вчитель. А персональний подарунок удвічі приємніше!

Жіночий гаманець
Гроші вчителям не дарують! Але ви можете вручити педагогу гарний аксесуар для зберігання грошей. Окрім гаманця, на подарунок можна підібрати стильну косметичку, пенал для канцелярії або сумку, із якою вчитель зможе ходити на роботу.

Вдалих покупок!

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены