Купити подарунок на 1 Вересня

  • 11 июня 2018 в 16:51:12
  • Просмотров: 147
 

Купити подарунок школяру, шкільні товари недорого, купити подарунок на 1 вересня, недорогий подарунок синові, купити подарунок дочці, купити чашку для сина, купити кружку доньці Дарувати подарунки школярам на День знань – чудова традиція. Гарна настанова школярам на початку навчального року. Наш інтернет-магазин підготував список товарів, які будуть корисними в якості подарунка учням та ученицям.

Шкільні пенали
Корисний та незамінний аксесуар для будь-якого школяра. У нашому магазині ви можете підібрати найяскравіші та оригінальні варіанти.

Подарункові чашки
Школяру можна купити на подарунок оригінальну та душевну подарункову чашку. Наприклад, з написом «Найкращий син» або «Найкраща дочка». Це оптимістична кружка, яка щоранку буде піднімати настрій вашому школяру.

Настільні ігри
По-справжньому корисний, інтелектуальний подарунок для будь-якого школяра. Настільні ігри розвивають логічне мислення, ерудицію, пам’ять, швидку реакцію. Ви можете підібрати ігри різної тематики та для різного віку.

Ручки з написами
Канцелярія – завжди доречний презент для школяра. Особливо на 1 Вересня, в День знань. Ви можете підібрати пам’ятний та душевний подаруночок – ручку з написом «Улюблений син» або «Улюблена дочка».

Дитячі сумочки та рюкзаки
Це чудовий варіант подарунка для школярів молодших класів, а також дівчаток-підлітків. Підберіть дитині стильний рюкзак-мішок для змінного взуття та одягу, який можна носити на фізкультуру, спортивні та танцювальні гуртки. Дівчаткам особливо сподобаються міські рюкзаки, клатчі, сумочки на ланцюжку для прогулянок.

Дитячі гаманці
Школяр вже має свої перші кишенькові гаманці, щоденно витрачає гроші у шкільній їдальні. Тому модна обрати на подарунок оригінальний дитячий гаманець.

Значки на одяг
Як сірий та одноманітний шкільний одяг зробити стильним та різноманітним? Цьому допоможуть модні аксесуари – значки на одяг. Хлопчики та дівчатка зможуть прикрасити прикольними значками шкільні сарафани, сукні, жилети, піджаки, светри. Ви зможете підібрати значки різної тематики – романтичні, з квітами та тваринами, з лого та іншими модними принтами.

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены