Купити подарунок колезі на День козака

  • 04 июня 2018 в 18:13:39
  • Просмотров: 90
 

Купити подарунок на день козака, купити подарунок колезі, купити недорогий подарунок для колеги, купити подарунок керівнику, недорогі подарунки на день козака, купити чашку для колегиВ Україні головне чоловіче свято відмічають 14 жовтня – на День козака. Які символічні та недорогі подарунки вручити чоловікам-колегам на роботі? Підбірку презентів підготував наш інтернет-магазин.

Подарункова чашка
Універсальний та найпрактичніший варіант подарунка. Подарункову кружку можна вручити колезі будь-якого віку. У нашому магазині представлені тематичні чашки з написом «Справжній козак», а також інші варіанти патріотичних кружок у дусі свята. Альтернативним варіантом може бути чашка з написом «Суперколега». Приємний та практичний подарунок в офіс!

Подарунковий набір
У нашому магазині ви можете підібрати готові варіанти презентабельних подарункових наборів для колег-чоловіків. Набір універсальний, підходить до будь-якого свята, у тому числі і до Дня козака.

Подарунок для керівника
Якщо вам потрібно вручити окремий оригінальний подарунок керівнику-чоловікові, то ви можете вибрати готовий варіант подарункового набору. Набір виглядає гарно, презентабельно.

Ручка з написом
Недорогий та завжди вдалий подарунок для офісного працівника. Ви можете підібрати ручку з написом на копусі (Суперколлега», «Моя ручка», «Big Boss» та інші). Такий подарунок буде пам’ятним та незвичним.

Записник
Канцелярські товари – безпрограшний варіант у якості подарунка для колеги. Підберіть блокнот, записник із обкладинкою в тематиці свята: патріотичні написи, українська символіка, вишивка тощо.

Вдалих покупок!

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены