Купити якісний дитячий одяг від українських виробників

  • 07 февраля 2016 в 19:58:20
  • Просмотров: 1034
 

Обираючи одяг для дитини, батьки, в першу чергу, дбають про якість. Проте не менш важливим критерієм вибору є і ціна. Брендовий одяг з Європи чи США коштує невиправднно дорого. Але не варто ігнорувати речі українських виробників. Багато з них сьогодні досі шиють за ГОСТами. І якщо гарно пошукати, то можна купити не лише якісний та недорогий одяг для дитини, але й модний. Проте вам шукати не доведеться – ми вже зробили це замість вас!

В нашому інтернет-магазині представлено 99% товарів від українських виробників. І одяг – не виняток. Це товар, який перевірений часом та схвальними відгуками наших покупців. Це одяг з якісних тканин, рівними швами, оверлогом. Це дитячий одяг, який пошитий з натуральних тканин або з матеріалів з незначним домішком синтетичних волокон.

Зверніть увагу, що для діток до 3 років рекомендовано купувати лише речі з натуральних тканин. А от для діток постарше можна обирати одяг з тканини, в яких у невеликій кількості присутня синтетика (наприклад, 60% бавовни + 40% поліестеру). Завдяки синтетичним волокнам одяг стає більш практичним, витримує більше циклів прання, швидше сохне. Також завдяки такому складу одяг майже не сідає та не витягується в ліктях, на колінах.

Дитячий одяг, представлений на Tovarik.com.ua, - це якість за помірні ціни. Це відібрані виключно стильні дитячі речі, які допоможуть вашим малюкам виглядати модними у будь-якому віці, та й на будь-яких подіях. У нас ви можете купити різноманітний одяг для дівчаток та одяг для хлопчиків: плаття та шкільний одяг, гольфи та реглани, плаття на випускний у дитячому садочку чи молодших класах, вишиванки, футболки тощо. Окрема категорія – це одяг для хрещення та якісний одяг для немовлят (стильні бодіки, футболочки, білизна, ясельні комплекти та багато іншого).

Гарних вам покупок!

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены