Купити гру «Монополія» на українській мові

  • 31 мая 2018 в 12:45:01
  • Просмотров: 175
 

Купити монополію, купити монополію на українській мові, купити цікаву настільну гру, купити настільну гру українською мовою, гра монополія недорогоГра «Монополія» є однією з найпопулярніших та універсальних настільних ігор. Це гра для різних поколінь, для дітей та дорослих. У нашому інтернет-магазині ви можете купити гру «Монополія», а також інші варіанти цікавих та корисних розваг – настільні ігри для будь-якого віку.

Наш магазин пропонує «Монополію» в українському форматі. Гра оформлена на українській мові, використовуються назви українських компаній, міст та установ. «Монополія» гарно оформлена, у презентабельній коробці. Тому ця гра буде чудовим варіантом подарунка на Новий рік, Святого Миколая та інші свята.

Кому підійде і буде корисна «Монополія». По-перше, це гра для усієї родини. По-друге, гра особливо корисна школярам від 8 років та підліткам. «Монополія» розвиває безліч корисних якостей та навиків: швидка лічба, стратегічне мислення, вміння планувати та заробляти, конкуренція з іншими гравцями, правильний розрахунок свого бюджету та багато іншого. Переможе той, хто зможе правильно розпорядитися своїм капіталом.

У нашому магазині також представлені інші варіанти настільних ігор на українську тематику.

Вдалого вибору!

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены