Купити гаманець дитині

  • 14 июня 2018 в 18:28:19
  • Просмотров: 149
 

Купити дитячий гаманець, купити гаманець дитині, купити гаманець дівчинці, купити гаманець хлопчику, купити дитячий гаманець в києві, купити гаманець школяру, купити гаманець в школуУже з перших класів дитині потрібно розпоряджатися своїми кишеньковими грішми. Школярі часто платять у шкільній їдальні, здають гроші на екскурсії, оплачують проїзд у транспорті. У нашому магазині ви можете підібрати гарні та якісні дитячі гаманці для хлопчиків і дівчаток.

Дитячі гаманці повинні бути компактними. Дитина не носить велику кількість грошей або банківських, дисконтних карток. Тому гаманець повинен бути невеликого розміру, але надійним для зберігання грошей – на блискавці, липучці.

Ви можете підібрати гаманці з різних матеріалів. Текстильні – практичні та недорогі варіанти. Також можна купити дитині гаманець зі штучної шкіри – це довговічний аксесуар.

Обирайте дизайн гаманця, враховуючи захоплення сина чи доньки. Для хлопчиків чудово підійдуть гаманці з супергероями, зображеннями комах, птахів, інших тварин, також хлопчику сподобається космічна тематика, комікси, герої мультиків. Дівчатка обожнюють аксесуари із зображенням тварин, квітів, солодощів, поні.

Вдалих покупок у нашому магазині!

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены