Купити бодік-вишиванку для дитини

  • 13 мая 2018 в 13:12:30
  • Просмотров: 98
 

Купити бодіки вишиванки, купити бодік вишиванку, купити дитячі вишиванки, бодік вишиванка на дівчинку, бодік вишиванка для хлопчикаВишиванка – обов’язкова річ у гардеробі дорослих та дітей. У нашому інтернет-магазині ви можете купити дитячі вишиванки для малюків.

Ми представляємо великий вибір якісних, гарних бодіків з елементами української вишивки. Підібрати потрібний вам варіант можна в розділах Вишиванки для хлопчиків та Вишиванки для дівчаток.

Бодіки-вишиванки розраховані для малюків від 0 до 12 місяців. Бодіки йдуть на різні сезони – з довгими та короткими рукавами. Для хлопчиків традиційно шиють бодіки з вишивкою блакитного, синього, червоного кольорів, для дівчаток – у червоному, рожевому кольорах. Вишиті узори на бодіках також можуть бути різноманітними: геометричні орнаменти, ягоди та листя калини, квіті волошок.

Бодіки-вишиванки – це гарний дитячий одяг на кожен день, а також для особливих випадків: на виписку малюка з пологового будинку, хрещення, національні свята. Це завжди вдалий та корисний подарунок від рідних, хрещених батьків.

Вдалого вибору!

© 2014 Интернет-магазин товаров для всей семьи TOVARIK. Все права защищены